כל הקטגוריות
Great PCB Technology Co., Ltd.
גמיש PCB

Flex PCB עם מגבש PI וסרט מוקרן

גמיש PCB

לוחות מעגלים גמישים 2 שכבות

גמיש PCB

גמיש PCB

גמיש PCB

ENIG FPCB

גמיש PCB

Flex PCB עם דבק 3M ומקשיח PI

גמיש PCB

PCB גמיש לרצועת תאורת LED

גמיש PCB
גמיש PCB
גמיש PCB
גמיש PCB
גמיש PCB
גמיש PCB

גמיש PCB


לוח מעגלים מודפסים גמישים (FPCB) הוא לוח מעגלים מודפס גמיש אמין ומצוין העשוי מפוליאימיד או סרט פוליאסטר. ניתן לכופף אותו, לגלגל, לקפל אותו, קל במשקל, דק בעובי וקטן בגודלו. ניתן לסדר אותו באופן שרירותי בהתאם לדרישות של פריסת החלל, וניתן להזיז אותו ולשלוף אותו באופן שרירותי בחלל תלת מימדי, כדי להשיג שילוב של הרכבת רכיבים וחיבור חוט. העיצוב של ה-PCB הגמיש והקשיח מפצה גם על החסר הקל של המצע הגמיש בכושר נשיאת הרכיבים במידה מסוימת.

חֲקִירָה
כושר ייצור

לוח גמיש חד צדדי
זול. בדרך כלל, דרישות הביצועים החשמליים אינן גבוהות. אם שוקלים חיווט חד צדדי, יש לבחור לוח גמיש חד צדדי. צורה שכיחה זו מצאה יישומים מסחריים כגון מחסניות הזרקת דיו למדפסות וזיכרון למחשבים. ללוח הגמיש החד-צדדי יש שכבה של דפוסי מעגל חרוטים כימית, וניתן לבחור את שכבת הדפוס המוליכה על פני מצע הבידוד הגמיש מנייר נחושת מגולגל או רדיד נחושת מגולגל. המצע הבידוד המשמש להרכבה גמישה יכול להיות פולימיד (קפטון), פוליאתילן טרפתלט (PET).
לוח גמיש דו צדדי
לוח מעגלים גמישים דו-צדדיים הוא מעגל מוליך המיוצר על ידי חריטה של ​​שתי שכבות של רדיד נחושת על מצע ה-PI, ​​על השכבה העליונה והתחתונה. החורים המתכתיים מחברים את הדפוסים משני צידי חומר הבידוד ליצירת הולכה, כדי לעמוד בפונקציית העיצוב והשימוש של גמישות. סרט הכיסוי מגן על שכבות מעגל חד ודו צדדי ומציין היכן מורכבים רכיבים.
לוח גמיש רב שכבתי
הלוח הגמיש הרב-שכבתי נועד למינציה של שלוש או יותר שכבות של לוחות מעגלים גמישים חד-צדדיים או לוחות מעגלים גמישים דו-צדדיים יחדיו, וליצור חורים מתכתיים לחיבור והולכה באמצעות קידוח וציפוי אלקטרוני. בדרך זו, לא נדרש תהליך ריתוך מסובך. בעת תכנון הפריסה, על מנת להבטיח את נוחות ההרכבה, יש לקחת בחשבון את האינטראקציה של גודל ההרכבה, מספר השכבות והגמישות.

יכולות המעגלים המודפסים הגמישים של ה-PCB שלנו והמעגלים המודפסים הגמישים הבאים:
פריט יכולת מייצור
FPCB -FLEX-RIGID PCB בסיס חומר פוליאמיד, PET, FR4, FR4-HIGH TG, רוג'רס, דופונט, טפלון-קפטון
בסיס חומר קשיח FR4、PI、PET、נירוסטה、בסיס אלומיניום、סרט דבק 3M
טיפול שטח ENIG, ציפוי Au + OSP, ציפוי זהב, רסיס טבילה, פח טבילה, ללא עופרת HASL, OSP
מס' שכבה חד צדדי - 32 שכבות
HDI Flex-Rigid 2+N+2, עם עיוור וקבור דרך חורים
גודל לוח לוח 500 * 1200MM
מנצח רוחב/מרווח 0.05MM / 0.05MM
עובי לוח 0.075MM-2.0MM
עובי נחושת 0.5OZ-1OZ
PTH Hole Dia.Tolerance ± 0.076 מ"מ
סובלנות NPTH ± 0.05 מ"מ
מינימום גודל חור קידוח בלייזר 0.075mm
גודל חור מינימלי 0.2mm
מתאר סובלנות ± 10%
סובלנות של בקרת עכבה ± 10%
Min.BGA Pitch PAD 20 מיל
מינימום סוג אגדה 0.15MM
Soldemask Layer Min.Bridge רוחב 5 מיל
מתח בדיקה אלקטרוני 50-250V

יישומים:
זה מתאים לצרכים של מוצרים אלקטרוניים להתפתח בכיוון של צפיפות גבוהה, מזעור ואמינות גבוהה. לכן, FPC נמצא בשימוש נרחב בתעופה, תעופה וחלל, טיפול רפואי, תקשורת ניידת, מחשבים ניידים, מצלמות טלפונים ניידים, ציוד הדפסת לייזר, מחשבים, מחשבי כף יד, מצלמות דיגיטליות ומכשירי רכב. , מכשור אלקטרוני ותחומים אחרים היו בשימוש נרחב.

חקירה